PC de Bevers kalender en uitslagen

7
Gepost door dirk.vancoillie
november 2017

 

migratie website, onderdelen uitslagen en leden, gestart op 5/11/2017 naar :
https://kpcdebevers.weebly.com/
PC de Bevers kalender en uitslagen
actuele temp meteo 48 uur


vandaag morgen overmorgen

weeranimaties neerslag neerslag neerslag

universiteit wind Bft wind Bft wind Bft

Keulen temp°C temp°C temp°C







WINTERCOMPETITIE
2017 - 2018
BOULODROOM:
MEERSSTRAAT 5 - 8790 WAREGEM
0474 72 74 77







WEEKENDPLOEG O.V.L ZONDAG OM 14.30 UUR 
KAPITEIN: VANOMMESLAEGHE NICK - 0472.49.63.88 
3de AFDELING OOST- VLAANDEREN 

UITSLAG

HEEN TERUG HEEN TERUG
ZELZATE A DE BEVERS 01/10/2017 03/12/2017 8-1
SCHORPIEON C DE BEVERS 08/10/2017 10/12/2017 5-4
DE BEVERS REYNAERT D 15/10/2017 17/12/2017 7-2
DE BEVERS HAESEVELD C 22/10/2017 14/01/2018 5-4
BYE 4 DE BEVERS 29/10/2017 21/01/2018

OMEGA B DE BEVERS 05/11/2017 28/01/2018

MISTRAL C DE BEVERS 12/11/2017 04/02/2018

DE BEVERS HAESEVELD B 19/11/2017 25/02/2018

DE BEVERS CHAPOO C 26/11/2017 04/03/2018







A PLOEG W-VL ZONDAG OM 14 UUR
KAPITEIN: LIBBRECHT FRANS 056/607560
ERE AFDELING WEEKEND WEST-VLAANDEREN

UITSLAG

HEEN TERUG HEEN TERUG
DE BEVERS A BLANKENBERGE A 1/10/2017 03/12/2017 2-7
POPERINGSE A DE BEVERS A 08/10/2017 10/12/2017 5-4
DE BEVERS A KORTRIJK A 15/10/2017 17/12/2017 3-6
DE BEVERS A PANNEBOLLETJE A 22/10/2017 14/01/2018 6-3
DE BEVERS A MIDDELKERKE A 29/10/2017 21/01/2018

OEDELEM A DE BEVERS A 05/11/2017 28/01/2018

ZWEVEGEM A DE BEVERS A 12/11/2017 04/02/2018

DE BEVERS A NIEUWPOORTSE A 19/11/2017 11/02/2018

DE BEVERS A GULLEGEM A 26/11/2017 25/02/2018







B PLOEG W.V.L ZONDAG 14 UUR
KAPITEIN: VERCRUYSSE ERIK 0468/46.74.06
1ste AFDELING WEEKEND WEST-VLAANDEREN

UITSLAG

HEEN TERUG HEEN TERUG
DE BEVERS C DE BEVERS B 01/10/2017 03/12/2017 4-5
DE BEVERS B GULLIGEM B 08/10/2017 10/12/2017 1-8
DE VUURTOREN A (K-H) DE BEVERS B 15/10/2017 17/12/2017 5-4
DE BEVERS B BLANKENBERGSE B 22/10/2017 14/01/2018 6-3
ZWEVEGEM C DE BEVERS B 29/10/2017 21/01/2018

DE BEVERS B OOSTENDSE A 05/11/2017 28/01/2018

KORTRIJK B DE BEVERS B 12/11/2017 04/02/2018

MIDDELKERKE B DE BEVERS B 19/11/2017 11/02/2018

DE GULDEN KAMER A DE BEVERS B 26/11/2017 25/02/2018







C PLOEG W.V.L ZONDAG OM 14 UUR
KAPITEIN : ALLAERT ELIANE 0474/ 55.90.51
1ste AFDELING WEEKEND WEST - VLAANDEREN

UITSLAG

HEEN TERUG HEEN TERUG
DE BEVERS C DE BEVERS B 01/10/2017 03/12/2017 4-5
ZWEVEGEM C DE BEVERS C 08/10/2017 10/12/2017 9-0
DE BEVERS C OOSTENDSE A 15/10/2017 17/12/2017 4-5
KORTRIJK B DE BEVERS C 22/10/2017 14/01/2018 6-3
DE BEVERS C MIDDELKERKE B 29/10/2017 21/01/2018

DE GULDEN KAMER A DE BEVERS C 05/11/2018 28/01/2018

DE BEVERS C BLANKENBERGSE B 12/11/2017 04/02/2018

DE BEVERS C GULLEGEM B 19/11/2017 11/02/2018

DE VUURTOREN A DE BEVERS C 26/11/2017 25/02/2018







D PLOEG W.V.L DONDERDAG OM 14 UUR
KAPITEIN: LIBBRECHT FRANS 056/ 60.75.60
SENIOR LEAGUE 50 + WEST - VLAANDEREN

UITSLAG

HEEN TERUG HEEN TERUG
OOSTENDSE C DE BEVERS D 05/10/2017 07/12/2017 6-3
MIDDELKERKE D DE BEVERS D 12/10/2017 14/12/2017 0-9
POPERINGSE B DE BEVERS D 19/10/2017 11/01/2018 9-0
DE BEVERS D GULLEGEM C 26/10/2017 18/01/2018 2-7
DE BEVERS D GULLEGEM D 02/11/2017 25/01/2018

GULDEN KAMER B DE BEVERS D 09/11/2017 01/02/2018

KORTRIJK C DE BEVERS D 16/11/2017 08/02/2018

DE BEVERS D NIEUWPOORTSE D 23/11/2017 15/02/2018

DE BEVERS D ZWEVEGEM D 30/11/2017 22/02/2018


E PLOEG W.V.L DONDERDAG OM 14 UUR
KAPITEIN: NAESSENS JORDAAN 0486/99.03.05
1ste AFDELING 50 + WEST - VLAANDEREN

UITSLAG

HEEN TERUG HEEN TERUG
DE BEVERS E ZWEVEGEM E 05/10/2017 07/12/2017 4-5
DE BEVERS E NIEUWPOORTSE E 12/10/2017 14/12/2017 5-4
DE BEVERS E OOSTENDSE D 19/10/2017 11/01/2018 6-3
BLANKENBERGSE D DE BEVERS E 26/10/2017 18/01/2018 6-3
VUURTOREN B (K-H) DE BEVERS E 02/11/2017 25/01/2018

DE BEVERS E ROESLARE B 09/11/2017 01/02/2018

DE BEVERS E KOKSIJDE B 16/11/2017 08/02/2018

VUURTOREN C (K-H) DE BEVERS E 23/11/2017 15/02/2018

MIDDELKERKE E DE BEVERS E 30/11/2017 22/02/2018







F PLOEG W.V.L DONDERDAG OM 14 UUR
KAPITEIN: DE SMEYTER RAPHAEL 0485/18.40.27
3de AFDELING 50+ WEST - VLAANDEREN

UITSLAG

HEEN TERUG HEEN TERUG
MIDDELKERKE G DE BEVERS F 05/10/2017 07/12/2017 3-6
DE BEVERS F DE BEVERS G 12/10/2017 14/12/2017 6-3
KORTRIJK D DE BEVERS F 19/10/2017 11/01/2018 5-4
KOKSIJDE C DE BEVERS F 26/10/2017 18/01/2018 5-4
DE BEVERS F GULLEGEM E 02/11/2017 25/01/2018

DE BEVERS F OEDELEM D 09/11/2017 01/02/2018

PANNEBOLLETJES D DE BEVERS F 16/11/2017 08/02/2018

VUURTOREN D DE BEVERS F 23/11/2017 15/02/2018

(K-H)
DE BEVERS F VRIJ 30/11/2017 22/02/2018







G PLOEG W.V .L DONDERDAG OM 14 UUR
KAPITEIN: ALLAERT ELIANE 0474/55.90.51
3de AFDELING 50 + WEST -VLAANDEREN

UITSLAG

HEEN TERUG HEEN TERUG
DE BEVERS G KORTRIJK D 05/10/2017 07/12017 2-7
DE BEVERS F DE BEVERS G 12/10/2017 14/12/2017 6-3
GULLEGEM E DE BEVERS G 19/10/2017 11/01/2018 5-4
VUURTOREN D (K-H) DE BEVERS G 26/10/2017 18/01/2018 5-4
DE BEVERS G PANNEBOLLETJE 02/11/2017 25/01/2018

MIDDELKERKE G DE BEVERS G 09/11/2017 01/02/2018

DE BEVERS G VRIJ 16/11/2017 08/02/2018

DE BEVERS G OEDELEM D 23/11/2017 15/02/2018

DE BEVERS G KOKSIJDE C 30/11/2017 22/02/2018







H PLOEG W. V.L DONDERDAG OM 14 UUR
KAPITEIN: DE WITTE MONIQUE 0485/0485/18.40.27
4de AFDELING 50 + WEST-VLAANDEREN

UITSLAG

HEEN TERUG HEEN TERUG
DE BEVERS H DE BEVERS I 05/10/2017 07/12/2017 6-3
KOKSIJDE D DE BEVERS H 12/10/2017 14/10/2017 6-3
DE BEVERS H VRIJ 19/10/2017 11/01/2018 bye
DE BEVERS H OOSTENDSE G 26/10/2017 18/01/2018 2-7
OOSTENDSE F DE BEVERS H 02/11/2017 25/01/2018

DE BEVERS H NIEUWPOORTSE G 09/11/2017 01/02/2018

DE BEVERS H PANNEBOLLETJE E 16/11/2017 08/02/2018

DE BEVERS H ROESELARE D 23/11/2017 15/02/2018

NIEUWPOORTSE F DE BEVERS H 30/11/2017 22/02/2018


I PLOEG W. V. L DONDERDAG OM 14 UUR
KAPITEIN VERCRUYSSE ERIK 0468/46.74.06
4de AFDELING 50 + WEST-VLAANDEREN

UITSLAG

HEEN TERUG HEEN TERUG
DE BEVERS H DE BEVERS I 05/10/2017 07/12/2017 6-3
DE BEVERS I OOSTENDSE G 10/10/2017 14/12/2017 5-4
DE BEVERS I PANNEBOLLETJE E 19/10/2017 11/01/2018 4-5
DE BEVERS I KOKSIJDE D 26/10/2017 18/01/2018 4-5
ROESELARE D DE BEVERS I 02/11/2017 25/01/2018

DE BEVERS I VRIJ 09/022017 01/02/2018

OOSTENDSE F DE BEVERS I 16/11/2017 08/02/2018

NIEUWPOORTSE F DE BEVERS I 23/11/2017 15/02/2018

NIEUWPOORTSE G DE BEVERS I 30/11/2017 22/02/2018







PLOEG DE BEVERLADIES DAMES ZATERDAG OM 14 UUR
KAPITEIN: ALLAERT ELIANE - 0474/55.90.51
1ste AFDELING OOST -VLAANDEREN

UITSLAG

HEEN TERUG HEEN TERUG
PC CHAPOO DE BEVERLADIES 30/09/2017 16/12/2017 4-5
DE BEVERLADIES SELECTIE PFV VBBH 7/10/2017 23/12/2017 2-7
DE EVERS DE BEVERLADIES 14/10/2017 6/01/2018 8-1
DE BEVERLADIES SELECTIE PFV LIMBURG 21/10/2017 13/01/2018 3-6
PC DE GULDEN KAMER DE BEVERLADIES 28/10/2017 20/01/2018

DE BEVERLADIES DE STROPKES 4/11/2017 27/01/2018

PC VERBROEDERING DE BEVERLADIES 11/11/2017 3/02/2018

PC HEMELHOF DE BEVERLADIES 18/11/2017 24/02/2018

DE BEVERLADIES PC HAESEVELD 25/11/2017 03/03 2018

DE BEVERLADIES DE VOSKES 2/12/2017 10/03/2018

PC DE SINGEL DE BEVERLADIES 9/12/2017 17/03/2018







DATA MELI - MELO






zaterdag 14 januari 2017
1 Libbrecht Frans


2 Ameye Johan


3 Van Colenberghe Rita


4 Staelens Bernard


5 Verhoeye Christian


zaterdag 11 februari 2017
1 Vercruysse Erik


2 Vanluchene Marnix


3 Van Wassenhove Tom


4 Ameye Johan


5 Devoldere Gustave


zaterdag 11 maart 2017
1 Van Waes Ronny


2 Bocklandt Christian


3 Naessens Eric


4 Gadeyne Johan


5 Van Audenhove Joel


zaterdag 8 april 2017
1 Defresne Georges


2 Witdouck Maria


3 Vilain Claudine


4 De Deyne Robrecht


5 Verbeke Johan



ZATERDAG 9 SEPTEMER 2017
1 Michels Jean-Pierre


2 Vroman Bjorn


3 Ameye Johan


4 Neirinck Frederica


5 Eggermont Tony


ZATERDAG 14 OKTOBER 2017
1 Rogge Willy


2 Vroman Bjorn


3 Verlinden Ivan


4 Messiaen Maria


5 De Maeyer Georges


ZATERDAG 11 NOVEMBER 2017
1




2




3




4




5




ZATERDAG 9 DECEMBER 2017
ZATERDAG 13 JANUARI 2018
ZATERDAG 10 FEBRUARI 2018
ZATERDAG 10 MAART 2018
ZATERDAG 14 APRIL 2018
petanque wvl




Petanque ovl










De Kampioenen : Eliane en Tony

25
Gepost door dirk.vancoillie
mei 2017

De Kampioenen : Eliane en Tony

kalender en uitslagen 2016-2017

9
Gepost door dirk.vancoillie
april 2017

 


Webcam Markt Waregem
actuele temp
meteo 48 uur




meteoblue














vandaag morgen
overmorgen




weeranimaties neerslag neerslag neerslag




universiteit wind wind wind




Keulen temperatuur temperatuur temperatuur














Created by Online2PDF.com & Libre Office












O-VL Wintercompetitie 2016-2017 Provinciale All Cat 2de afdeling uitslag ranking pdf



Heen Terug heen terug Heen Terug


De Bevers Reynaert zo 02.10.16 zo 04.12.16 2 - 7 7 - 2 7 9 pdf pdf

De Bevers Verbroedering B zo 09.10.16 zo 11.12.16 6 - 3 6 - 3 5 9 pdf pdf

Verbroedering A De Bevers zo 16.10.16 Zo 18.12.16 5 - 4 1 - 8 5 9 pdf pdf

Schorpioen De Bevers zo 23.10.16 zo 15.01.17 5 - 4 5 - 4 5 8 pdf pdf

Omega De Bevers zo 30.10.16 zo 22.01.17 7 - 2 3 - 6 7 8 pdf pdf

De Bevers Alosta zo 06.11.16 zo 05.02.17 3 - 6 7 - 2 8 9 pdf pdf

De Bevers Stekene zo 13.11.16 zo 12.02.17 4 - 5 9 - 0 9 9 pdf pdf

De Bevers Vrij zo 20.11.16 zo 26.02.17 - - - - - - 9
pdf

Chapoo De Bevers zo 27.11.16 Zo 05.03.17 2 - 7 4 - 5 9 9 pdf

Kalender provinciale competitie 2016 - 2017 Weekend ere afdeling uitslag ranking pdf


ere-afdeling (=W-VL 1) Heen Terug heen terug Heen Terug

1ste en 10de week De Bevers Waregem A (WARA) Blankenbergse PV A (BLAA) zo 02.10.16 zo 04.12.16 4 - 5 5 - 4 7 6 pdf pdf
2de en 11de week Poperingse Petanquekoppen A (POPA) De Bevers Waregem A (WARA) zo 09.10.16 zo 11.12.16 6 - 3 3 - 6 8 6 pdf
3de en 12de week De Bevers Waregem A (WARA) Kortrijk A (KORA) zo 16.10.16 zo 08.01.17 7 - 2 5 - 4 5 7 pdf
4de en 13de week De Bevers Waregem A (WARA) colora Roeselare A (ROEA) zo 23.10.16 zo 15.01.17 5 - 4 6 - 3 4 8 pdf
5de en 14de week Zeemeermin Middelkerke A (MIDA) De Bevers Waregem A (WARA) zo 30.10.16 zo 22.01.17 3 - 6 6 - 3 4 7 pdf
6de en 15de week Den Akker Oedelem A (OEDA) De Bevers Waregem A (WARA) zo 06.11.16 zo 29.01.17 7 - 2 6 - 3 5 6 pdf
7de en 16de week Okapi Zwevegem A (ZWEA) De Bevers Waregem A (WARA) zo 13.11.16 zo 05.02.17 5 - 4 4 - 5 6 7 pdf
8ste en 17de week De Bevers Waregem A (WARA) Gullegem A (GULA) zo 20.11.16 zo 12.02.17 0 - 9 8 - 1 7 8 pdf
9de en 18de week De Bevers Waregem A (WARA) Gullegem B (GULB) zo 27.11.16 zo 26.02.17 8 - 1 3 - 6 6 6 pdf

Kalender provinciale wintercompetitie 2016 - 2017 Weekend 1ste afdeling uitslag ranking pdf


weekend eerste afdeling (=W-VL 2) Heen Terug heen terug Heen Terug

1ste en 10de week Den Akker Oedelem B (OEDB) De Bevers Waregem B (WARB) zo 02.10.16 zo 04.12.16 5 - 4 5 - 4 6 6 pdf pdf
2de en 11de week De Bevers Waregem B (WARB) Gullegem C (GULC) zo 09.10.16 zo 11.12.16 5 - 4 5 - 4 5 7 pdf
3de en 12de week De Vuurtoren Knokke-Heist A (HEIA) De Bevers Waregem B (WARB) zo 16.10.16 zo 08.01.17 3 - 6 7 - 2 3 6 pdf
4de en 13de week De Bevers Waregem B (WARB) Nieuwpoortse PC A (NIEA) zo 23.10.16 zo 15.01.17 6 - 3 7 - 2 2 6 pdf
5de en 14de week Okapi Zwevegem B (ZWEB) De Bevers Waregem B (WARB) zo 30.10.16 zo 22.01.17 6 - 3 2 - 7 4 7 pdf
6de en 15de week De Bevers Waregem B (WARB) Oostendse PC A (OOSA) zo 06.11.16 zo 29.01.17 4 - 5 5 - 4 5 8 pdf
7de en 16de week Nieuwpoortse PC B (NIEB) De Bevers Waregem B (WARB) zo 13.11.16 zo 05.02.17 5 - 4 8 - 1 5 8 pdf
8ste en 17de week De Zeemeermin Middelkerke B (MIDB) De Bevers Waregem B (WARB) zo 20.11.16 zo 12.02.17 7 - 2 2 - 7 6 8 pdf
9de en 18de week Pannebolletje De Panne A (DEPA) De Bevers Waregem B (WARB) zo 27.11.16 zo 26.02.17 5 - 4 4 - 5 6 8 pdf

Kalender provinciale wintercompetitie 2016 - 2017 weekend derde afdeling uitslag ranking pdf


weekend tweede afdeling (=W-VL 3) Heen Terug heen terug Heen Terug

1ste en 10de week De Bevers Waregem C (WARC) Kortrijk B (KORB) zo 02.10.16 zo 04.12.16 7 - 2 7 - 2 2 5 pdf pdf
2de en 11de week De Bevers Waregem C (WARC) Blankenbergse PV B (BLAB) zo 09.10.16 zo 11.12.16 1 - 8 7 - 2 5 6 pdf
3de en 12de week De Vuurtoren Knokke-Heist B (HEIB) De Bevers Waregem C (WARC) zo 16.10.16 zo 08.01.17 6 - 3 5 - 4 7 5 pdf
4de en 13de week Okapi Zwevegem C (ZWEC) De Bevers Waregem C (WARC) zo 23.10.16 zo 15.01.17 7 - 2 6 - 3 7 4 pdf
5de en 14de week De Bevers Waregem C (WARC) Koksijde A (KOKA) zo 30.10.16 zo 22.01.17 7 - 2 5 - 4 6 4 pdf
6de en 15de week De Bevers Waregem C (WARC) Oostendse PC B (OOSB) zo 06.11.16 zo 29.01.17 7 - 2 7 - 2 6 5 pdf
7de en 16de week De Bevers Waregem C (WARC) colora Roeselare B (ROEB) zo 13.11.16 zo 05.02.17 6 - 3 3 - 6 4 4 pdf
8ste en 17de week De Zeemeermin Middelkerke C (MIDC) De Bevers Waregem C (WARC) zo 20.11.16 zo 12.02.17 3 - 6 6 - 3 6 4 pdf
9de en 18de week De Bevers Waregem C (WARC) De Gulden Kamer Brugge A (BRUA) zo 27.11.16 zo 26.02.17 2 - 7 6 - 3 4 4 pdf

Kalender provinciale competitie 2016 - 2017 50+ senior league uitslag ranking pdf


W-VL 1 Heen Terug heen terug Heen Terug

1ste en 10de week De Bevers Waregem D (WARD) Oostendse PC C (OOSC) do 06.10.16 do 08.12.16 3 - 6 6 - 3 8 7 pdf pdf
2de en 11de week De Zeemeermin Middelkerke D (MIDD) De Bevers Waregem D (WARD) do 13.10.16 do 12.01.17 7 - 2 3 - 6 9 8 pdf
3de en 12de week Poperingse Petanquekoppen B (POPB) De Bevers Waregem D (WARD) do 20.10.16 do 19.01.17 4 - 5 1 - 8 9 7 pdf
4de en 13de week De Bevers Waregem D (WARD) Gullegem D (GULD) do 27.10.16 do 26.01.17 5 - 4 5 - 4 8 8 pdf
5de en 14de week De Bevers Waregem D (WARD) Gullegem E (GULE) do 03.11.16 do 02.02.17 5 - 4 3 - 6 5 8 pdf
6de en 15de week colora Roeselare C (ROEC) De Bevers Waregem D (WARD) do 10.11.16 do 09.02.17 5 - 4 6 - 3 6 7 pdf
7de en 16de week Kortrijk C (KORC) De Bevers Waregem D (WARD) do 17.11.16 do 16.02.17 7 - 2 4 - 5 8
pdf
8ste en 17de week De Bevers Waregem D (WARD) Nieuwpoortse PC C (NIEC) do 24.11.16 do 23.02.17 5 - 4 4 - 5 5 7 pdf
9de en 18de week De Bevers Waregem D (WARD) Okapi Zwevegem D (ZWED) do 01.12.16 do 02.03.17 2 - 7 6 - 3 7 7 pdf

Kalender provinciale competitie 2016 - 2017 50+ 1 uitslag ranking pdf


W-VL 2 Heen Terug heen terug Heen Terug

1ste en 10de week De Bevers Waregem E (WARE) Okapi Zwevegem E (ZWEE) do 06.10.16 do 08.12.16 3 - 6 9 - 0 6 6 pdf pdf
2de en 11de week De Bevers Waregem E (WARE) De Zeemeermin Middelkerke F (MIDF) do 13.10.16 do 12.01.17 4 - 5 9 - 0 7 7 pdf
3de en 12de week De Bevers Waregem E (WARE) Oostendse PC D (OOSD) do 20.10.16 do 19.01.17 3 - 6 4 - 5 7 7 pdf
4de en 13de week Blankenbergse PV C (BLAC) De Bevers Waregem E (WARE) do 27.10.16 do 26.01.17 4 - 5 5 - 4 6 7 pdf
5de en 14de week De Bevers Waregem E (WARE) De Vuurtoren Knokke-Heist C (HEIC) do 03.11.16 do 02.02.17 4 - 5 4 - 5 6 6 pdf
6de en 15de week De Bevers Waregem E (WARE) De Gulden Kamer Brugge B (BRUB) do 10.11.16 do 09.02.17 3 - 6 6 - 3 7 7 pdf
7de en 16de week De Bevers Waregem E (WARE) vrij do 17.11.16 do 16.02.17
-
- - 0 8
pdf
8ste en 17de week Den Akker Oedelem C (OEDC) De Bevers Waregem E (WARE) do 24.11.16 do 23.02.17 2 - 7 6 - 3 8 7 pdf
9de en 18de week De Zeemeermin Middelkerke E (MIDE) De Bevers Waregem E (WARE) do 01.12.16 do 02.03.17 3 - 6 8 - 1 5 6 pdf

Kalender provinciale competitie 2016 - 2017 50+ 2 uitslag ranking pdf


W-VL 3 Heen Terug heen terug Heen Terug

1ste en 10de week Oostendse PC E (OOSE) De Bevers Waregem F (WARF) do 06.10.16 do 08.12.16 5 - 4 7 - 2 5 6 pdf pdf
2de en 11de week De Gulden Kamer Brugge C (BRUC) De Bevers Waregem F (WARF) do 13.10.16 do 12.01.17 4 - 5 4 - 5 4 6 pdf
3de en 12de week De Bevers Waregem F (WARF) De Zeemeermin Middelkerke G (MIDG) do 20.10.16 do 19.01.17 4 - 5 6 - 3 6 6 pdf
4de en 13de week De Bevers Waregem F (WARF) colora Roeselare D (ROED) do 27.10.16 do 26.01.17 7 - 2 7 - 2 5 8 pdf
5de en 14de week De Vuurtoren Knokke-Heist D (HEID) De Bevers Waregem F (WARF) do 03.11.16 do 02.02.17 7 - 2 5 - 4 5 5 pdf
6de en 15de week De Bevers Waregem F (WARF) Koksijde B (KOKB) do 10.11.16 do 09.02.17 4 - 5 6 - 3 6 7 pdf
7de en 16de week De Bevers Waregem F (WARF) Blankenbergse PV D (BLAD) do 17.11.16 do 16.02.17 5 - 4 5 - 4 5
pdf
8ste en 17de week Nieuwpoortse PC D (NIED) De Bevers Waregem F (WARF) do 24.11.16 do 23.02.17 7 - 2 4 - 5 6 7 pdf
9de en 18de week De Bevers Waregem F (WARF) vrij do 01.12.16 do 02.03.17 - - - - - - 7 8 pdf

Kalender provinciale competitie 2016 - 2017 50+ 3 uitslag ranking pdf


W-VL 4 Heen Terug heen terug Heen Terug

1ste en 10de week De Bevers Waregem G (WARG) Kortrijk D (KORD) do 06.10.16 do 08.12.16 3 - 6 5 - 4 7 2 pdf pdf
2de en 11de week De Gulden Kamer Brugge D (BRUD) De Bevers Waregem G (WARG) do 13.10.16 do 12.01.17 4 - 5 5 - 4 5 1 pdf
3de en 12de week Blankenbergse PV E (BLAE) De Bevers Waregem G (WARG) do 20.10.16 do 19.01.17 3 - 6 3 - 6 4 3 pdf
4de en 13de week Nieuwpoortse PC E (NIEE) De Bevers Waregem G (WARG) do 27.10.16 do 26.01.17 5 - 4 7 - 2 4 2 pdf
5de en 14de week De Bevers Waregem G (WARG) Pannebolletje De Panne C (DEPC) do 03.11.16 do 02.02.17 5 - 4 v - v 3 3 pdf
6de en 15de week De Zeemeermin Middelkerke H (MIDH) De Bevers Waregem G (WARG) do 10.11.16 do 09.02.17 2 - 7 7 - 2 1 1 pdf
7de en 16de week De Bevers Waregem G (WARG) vrij do 17.11.16 do 16.02.17 - - - - - - 3
pdf
8ste en 17de week De Bevers Waregem G (WARG) Den Akker Oedelem D (OEDD) do 24.11.16 do 23.02.17 5 - 4 7 - 2 2 4 pdf
9de en 18de week De Bevers Waregem G (WARG) Pannebolletje De Panne B (DEPB) do 01.12.16 do 02.03.17 8 - 1 5 - 4 1 4 pdf

Kalender provinciale competitie 2016 - 2017 50+ 4 uitslag ranking pdf


W-VL 5 Heen Terug heen terug Heen Terug

1ste en 10de week colora Roeselare E (ROEE) De Bevers Waregem H (WARH) do 06.10.16 do 08.12.16 8 - 1 5 - 4 6 7 pdf pdf
2de en 11de week De Bevers Waregem H (WARH) Koksijde D (KOKD) do 13.10.16 do 12.01.17 4 - 5 6 - 3 7 7 pdf
3de en 12de week De Bevers Waregem H (WARH) De Vuurtoren Knokke-Heist E (HEIE) do 20.10.16 do 19.01.17 3 - 6 5 - 4 7 7 pdf
4de en 13de week Oostendse PC F (OOSF) De Bevers Waregem H (WARH) do 27.10.16 do 26.01.17 5 - 4 5 - 4 7 7 pdf
5de en 14de week Gullegem F (GULF) De Bevers Waregem H (WARH) do 03.11.16 do 02.02.17 6 - 3 2 - 7 7 7 pdf
6de en 15de week De Bevers Waregem H (WARH) vrij do 10.11.16 do 09.02.17 - - - - - - 7 '’ pdf
7de en 16de week De Bevers Waregem H (WARH) De Zeemeermin Middelkerke I (MIDI) do 17.11.16 do 16.02.17 5 - 4 4 - 5 7
pdf
8ste en 17de week De Bevers Waregem H (WARH) vrij do 24.11.16 do 23.02.17 - - - - - - 7 7 pdf
9de en 18de week De Bevers Waregem H (WARH) Koksijde C (KOKC) do 01.12.16 do 02.03.17 4 - 5 3 - 6 7 7 pdf

Wintercompetitie 2016-2017 - Vlaams Dames reeks B uitslag ranking pdf



Heen Terug heen terug Heen Terug

Eerste en achtste week Colora DE Bevertjes Niel za 01.10.16 za 19.11.16 7 - 2 5 - 4 1 4 pdf pdf
Tweede en negende week L'Amigos Colora DE Bevertjes za 08.10.16 za 03.12.16 3 - 6 ng - ng 1 4 pdf pdf
Derde en tiende week Colora DE Bevertjes Bye za 15.10.16 za 10.12.16 - - - - - - 3 4 pdf pdf
Vierde en elfde week Verbroedering Colora DE Bevertjes za 22.10.16 za 17.12.16 8 - 1 5 - 4 4 4 pdf pdf
Vijfde en zestiende week Colora DE Bevertjes Chapoo za 29.10.16 za 07.01.17 4 - 5 1 - 8 3 4 pdf pdf
Zesde en dertiende week Selectie Limburg Colora DE Bevertjes za 05.11.16 za 14.01.17 6 - 3 6 - 3 5 4 pdf pdf
Zevende en veertiende week De Stropkes Colora DE Bevertjes za 12.11.16 za 21.01.17 4 - 5 6 - 3 4 4 pdf pdf
















Kersttornooi 26 December




1 Libbrecht Frans 5 40










2 Minnaert Patrick 5 34










3 Rogge Willy 5 29










4 Geldof Sylvere 5 15










5 De Witte Veronique 4 16










6 Vandamme Patrick 3 29










7 Vertriest Patrick 3 25










8 Eggermont Tony 3 16










9 Derudder Claude 3 15










10 Deplancke Marc 3 11










11 Staelens Bernard 3 7










12 Huysentruyt Jozef 3 3










13 De Deyne Robrecht 3 0










14 Deleersnijder Staphan 3 -1










15 Verbeke Johan 3 -2










Clubkampioenschap 1 Mei




1













2













3













4













5













6













7













8













9













10













Data en Uitslagen MELI-MELO'S





dagklassement




rangschikking
winst punten










zaterdag 10 september 2016




1 Eggermont Tony












2 Deroo Eddy












3 Vandamme Koen












4 Lombaert Ginette












5 Allaert Eliane












zaterdag 8 oktober 2016




1 Ameye Johan












2 Vandamme Patrick












3 Willems Yolande












4 De Deyne Robrecht












5 Rogge Willy












zaterdag 12 november 2016




1 Ameye Johan












2 Deroo Eddy












3 Vanluchene Marnix












4 Debarbieux Raymonde












5 Deplancke Marc












zaterdag 10 december 2016




1 Deschepper Gregory












2 Lombaert Ginette












3 Debarbieux Raymonde












4 Auger Mathias












5 Laureyn Geert












Eindstand 2016




Heren




1 Ameye Johan 17 +129










2 Benoit Kristof 16 +67










3 Vanfleteren Jean-Pierre 16 +41










Dames




1 Debarbieux Raymonde 16 +80










2 Willems Yolande 11 +39










3 Briutin Liliane 11 +15










Clubleden




1 Staelens Bernard 17 +52










2 Michels Jean-Pierre 16 +72










3 Naessens Eric 16 +70










4 Lombaert Ginette 16 +39










5 Deplancke Marc 15 +57










zaterdag 14 januari 2017




1 Libbrecht Frans












2 Ameye Johan












3 Van Colenberghe Rita












4 Staelens Bernard












5 Verhoeye Christian












zaterdag 11 februari 2017




1 Vercruysse Erik












2 Vanluchene Marnix












3 Van Wassenhove Tom












4 Ameye Johan












5 Devoldere Gustave












zaterdag 11 maart 2017




1 Van Waes Ronny












2 Bocklandt Christian












3 Naessens Eric












4 Gadeyne Johan












5 Van Audenhove Joel












zaterdag 8 april 2017




1 Defresne Georges












2 Witdouck Maria












3 Vilain Claudine












4 De Deyne Robrecht












5 Verbeke Johan




































externe links




http://www.petanque-wvl.be/




http://www.pfv-ovl.be/




weerbericht "meteoblue.com/voorspelling/multimodel/waregem"




https://www.ready.noaa.gov/READY_animations.php




top


! aanmelden



30/3/2017 : Oostende : wisselbeker Lucienne Rodenbach

30
Gepost door dirk.vancoillie
maart 2017